Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane kompleksit te Delijorgjit!

Kodi i Njoftimit: #2616      Data e Njoftimit: 05.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament prane kompleksit te Delijorgjit ne Rr. e Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 120.9m2 dhe ndodhet ne kat te trete banimi. Apartamenti ka planimetri te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje e madhe dhe 2 tualete. Punimet jane mjaft cilesore dhe zona eshte mjaft e preferuar. Aktualisht eshte ne fazen permbyllese te punimeve. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ031218-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar