Apartament ne shitje prane kompleksit Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #3892      Data e Njoftimit: 08.12.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 93 m2

Çmimi m2: 98000 Euro

Çmimi: 9114000 Euro


Shitet apartament ne afersi te kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 93.6 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndenje dhe ambjent gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete fare prane liqenit si dhe me akses ne akset kyesore ne drejtim te TEG, Unazes se Re, Komunes se Parisit, Unazes se vogel, Qendres etj. Zona eshte nder me te kerkuarat ne Tirane cka e ben ate mjaft te pershtatshme si per banim ashtu edhe per investim. Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion klikoni linkun:
http://homeplus.al/property/18625/apartament-ne-shitje-prane-kompleksit-dinamo?type=For%20sale
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar