Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane Juridikut!

Kodi i Njoftimit: #3137      Data e Njoftimit: 21.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 prane Juridikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 93 m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje te madhe, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, dritaret me dopio xham dhe grila, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome, ballkoni i pajisur me tende druri dhe hapesire te bollshme. Orientim nga Jugu. I pozicionuar ne nje zone ku nuk mund te kete ndertime te reja per shkak se ndodhet pas gjimnazit Petro Nini. Planimetria e apartamentit te jep mundesine per tu pershtatur ne tipologjine 2+1. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN210819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar