Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane Juridikut!

Kodi i Njoftimit: #2996      Data e Njoftimit: 09.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim te nje pallati te ri, pa ashensor. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e rregullt me siperfaqe 117 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi i vecante dhe 1 tualet. Ne apartament jane bere punime te brendshme shume cilesore si: dritare me dopio xham dhe grila, nje pjese e apartamentit eshte e shtruar me parket dhe nje pjese me pllake, tavani me gips, sistem kondicionimi ne cdo dhome, tualeti ka ne perberje vaske dhe dritare. Orientimi eshte Perendim. Shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha lehtesirat e mundshme. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ090519-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar