Apartament ne shitje prane Gardes!

Kodi i Njoftimit: #3399      Data e Njoftimit: 21.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Shitet apartament 3+1 prane gardes, ne Rr. "Lidhja e Prizrenit". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe 106.8 m2. Siperfaqa eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i diskutueshem. Na kontaktoni per viziten ne prone!
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar