Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane Fakultetit te Mjeksise!

Kodi i Njoftimit: #2961      Data e Njoftimit: 27.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne rrugen Njazi Meka, prane fakultetit te Mjeksise. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet me dritare dhe vaske, 1 ballkon. Apartamenti eshte shume i mirembajtur, i pajisur me sistem kondicionimi dhe shitet i mobiluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME260419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar