Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne zonen e Ali Demit!

Kodi i Njoftimit: #998      Data e Njoftimit: 18.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit, prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues, ka siperfaqe 80 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ260917-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-zonen-e-ali-demit/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar