Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Yzberisht!

Kodi i Njoftimit: #2983      Data e Njoftimit: 07.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale me siperfaqe 129 m2. Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 3 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : DB070519-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar