Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Vasil Shanto!

Kodi i Njoftimit: #2971      Data e Njoftimit: 03.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto, shume prane Kesh-it. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 68 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ne cilen ndodhet eshte e populluar dhe te ofron shume lehtesira si: universitete, stacion urbani, shume prane pikave kryesore te qytetit etj. Cmimi i favorshem. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Shenim: apartamenti nuk shitet me kredi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ030519-01
      www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar