Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Tale, Lezhe!

Kodi i Njoftimit: #3003      Data e Njoftimit: 14.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament pushimi ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese me 3 kate. Eshte i pozicionuar ne nje resort te ri pushimi ku ne brendesi do te gjeni hapesira te gjelberta, siguri 24 ore, administrim etj. Apartamenti ka siperfaqe prej 72 m2 me punime teper cilesore si dritare me dopio xham dhe grila, sistem kondicionimi etj. Resorti ndodhet vetem 10 km nga autostrada e Kosoves. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni!


Id e prones : BL140519-01
    www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar