Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Tale, Lezhe!

Kodi i Njoftimit: #2972      Data e Njoftimit: 04.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Nese po kerkoni te blini nje apartament pushimi ne ju sugjerojme dicka ideale. Shitet apartament me siperfaqe 71.7 m2 ne nje resort te ri prej 36 vilash ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njerava prej vilave ne afersi te detit. Ne brendesi te resortit do te gjeni: vende te gjelberta, siguri private 24 ore, pastrimi i ujerave te zeza, administrim etj. Ka cilesi te larte punimesh ku mund te permendim izolim termik, dritare dopio xham, sistem kondicionimi, dera e jashtme e blinduar. Pervec detit resorti ofron dhe opsionin e pishines. Apartamenti ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit dhe eshte gati per kete sezon veror. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni!Id e prones : BL040519-01
      www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar