Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Selite!

Kodi i Njoftimit: #3130      Data e Njoftimit: 09.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 tek rruga Irfan Tomini, Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe i pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar. Ofron lehtesira si: stacion urbani, shkolla, market, park etj. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ080819-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar