Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Sarande!

Kodi i Njoftimit: #3128      Data e Njoftimit: 07.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Sarande, prane lokal Mango. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ndertime mjaft cilesore. Ka siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh i cili lidh te gjitha dhomat e apartamentit. Shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, me te gjitha kushtet e nevojshme, i investuar deri ne detaj dhe nuk eshte kursyer asgje. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim dhe te ofron pamje mahnitese nga deti. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN070819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar