Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Qesarake!

Kodi i Njoftimit: #3140      Data e Njoftimit: 22.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Qesarakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te perfunduar se fundmi. Ka siperfaqe prej 108.4 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti karakterizohet nga punime teper cilesore dhe eshte i pabanuar me pare. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN220819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar