Apartament ne shitje ne M. Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3407      Data e Njoftimit: 22.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 60m2 te organizur ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine me aneks, 1 tualet me hidromasazh dhe 1 ballkon. Ne apartament jane kryer punime gipsi, i pajisur me sistem kondicionimi, sistem alarmi. Eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne zone te preferuar. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i diskutueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar