Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Laprake!

Kodi i Njoftimit: #3013      Data e Njoftimit: 20.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit "Aleks Buda" ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe 92 m2. Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ180519-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar