Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Laprake

Kodi i Njoftimit: #2988      Data e Njoftimit: 08.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 prane spitalit Ushtarak, ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 76 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet i mobiluar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ070519-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar