Apartament ne shitje ne Kamez!

Kodi i Njoftimit: #3190      Data e Njoftimit: 17.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 77 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet i mobiluar. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe familjare. I pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM160919-01
www.homeplus.al
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar