Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Kamez!

Kodi i Njoftimit: #3064      Data e Njoftimit: 13.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek rrethrrotullimi i Bathores, Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te(i fundit) te nje pallati te ri, me ashensor. Ka siperfaqe prej 98.64 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 1 garderobe, 1 korridor dhe 1 ballkon. Ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites me orientim nga Veriu. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ130619-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar