Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Durres!

Kodi i Njoftimit: #3000      Data e Njoftimit: 13.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek pista Kosova ne Durres. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 63.6 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Eshte i mirembajtur me hapesira funksionale. Shitet i mobiluar. Apartamenti ka pamje nga deti dhe rruga kryesore. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmim i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BL120519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar