Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #3069      Data e Njoftimit: 18.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka hapesira te bollshme me siperfaqe 92.5 m2. Eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Veranda me siperfaqe 20 m2 eshte e pajisur me tende druri nga ku mund te shijosh mbasditet e fresketa. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder me te kerkuarat. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per mos ta humbur kete mundesi na telefononi ne numrin 0696712123!


Id e prones : AZ180619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar