Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2948      Data e Njoftimit: 24.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri. Ka siperfaqe totale prej 67.24 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me punime cilesore dhe bashkekohore, ne faze pllake. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe e frekuentuar. Per me shume detaje na kontaktoni!
Id e prones : KM240419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar