Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Dajt!

Kodi i Njoftimit: #2989      Data e Njoftimit: 08.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Dajt. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te sapo perfunduar me punime cilesore. Ka planimetri mjaft te rregullt dhe funksionale me siperfaqe 110.9 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre eshte me tualet me dritare, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete. Cmimi i apartamenti eshte 500€/m2. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME080519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar