Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne bllokun Gintash, Laprake!

Kodi i Njoftimit: #2615      Data e Njoftimit: 05.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament ne Rr. Dritan Hoxha, Laprake. Apartamenti eshte me siperfaqe 150 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte, pallat i ri me ashensor. Hapesira e brendshme eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje, nje kuzhine e vecante, nje dhome depo dhe tre tualete. Pjeserisht e shtruar ne parket. Te gjitha ambientet jane funksionale dhe te bollshme. Me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone, na kontaktoni!

Id e prones : AZ031218-04

www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar