Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #3005      Data e Njoftimit: 16.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe hapesira te bollshme me siperfaqe 112 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites, orientimi Jug-Perendim. Apartamenti eshte i sapo investuar, ju jep mundesi ta mobiloni sipas deshires suaj. Vendodhja, orientimi dhe facilitetet qe ofron zona e bejne kete apartament shume atraktiv. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DB140319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar