Njoftime.NET

Apartament ne shitje ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #2912      Data e Njoftimit: 13.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe prej 139 m2. Ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punimet e apartamenti jane mjaft cilesore. I lokalizuar ne nje zone ne zhvillim dhe te preferuar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DB120419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar