Njoftime.NET

Apartament ne shitje afer Kompleksit Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #1083      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 afer Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar me siperfaqe 96 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punimet jane teper cilesore dhe zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e preferuar. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH051017-03
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-afer-kompleksit-dinamo/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar