Apartament me qira ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #3330      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti eshte 2+1, 130 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje Pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i pajisur me Kondicioner. Arredim shume i detajuar si dhe orendi shume te kushtueshme. Pallati eshte i mire Administruar. Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te na telefononi! ID: AZ291019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar