Njoftime.NET

Apartament me qera tek Vasil Shanto!

Kodi i Njoftimit: #2934      Data e Njoftimit: 20.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet apartament 2+1 me qera per banim ose zyra prane shkolles Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe jepet me qera bosh. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra pasi eshte i pozicionuar prane rruges kryesore. Cmimi i qerase per zyra eshte 400€. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ180419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar