Njoftime.NET

Apartament me qera tek Tregu Elektrik!

Kodi i Njoftimit: #3129      Data e Njoftimit: 08.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 148 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!


Id e prones : AZ080819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar