Njoftime.NET

Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #3132      Data e Njoftimit: 13.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Zef Jubani, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN130819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar