Njoftime.NET

Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2663      Data e Njoftimit: 09.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Apartament 2+1 me qera prane postes 8 ne zonen e stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, soxhorno e madhe dhe e hapur ku perfshihet ambienti i ndenjes dhe ambienti i kuzhines, ka dy tualete (nje tualet aktualisht i konvertuar dhome garderobe) dhe nje ballkon. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Apartamenti eshte me punime cilesore, me ndricim natyral dhe me hapesire mjaft funksionale. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje. Pallati ka dritare ne cdo kat. I mobiluar ne menyre bashkekohore. Per me shume detaje dhe viziten ne prone, na kontaktoni!

Id e prones : AN151118-02
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar