Apartament me qera tek Siri Kodra!

Kodi i Njoftimit: #3197      Data e Njoftimit: 20.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  +355696712123

  +355696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 137 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe me hapesira te bollshme. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ200919-01
www.homeplus.al
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar