Apartament me qera tek Sheshi Wilson!

Kodi i Njoftimit: #3193      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Jepet me qera apartament 2+1 tek Sheshi Wilson. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe te bollshme prej 110 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, i pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, tualeti me vaske dhe dritare. Zona mjaft e preferuar dhe e frekuentuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ170919-01
www.homeplus.al
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar