Njoftime.NET

Apartament me qera tek Shallvaret!

Kodi i Njoftimit: #3037      Data e Njoftimit: 30.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Shallvaret. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri, te mireadministruar, me 2 ashensore. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar me te gjitha facilitet e mundshme. Ofrohet dhe mundesia e shitjes te apartamentit. I pajisur me dokumentacion te rregult hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontakotni!Id e prones : AZ290519-03
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar