Njoftime.NET

Apartament me qera tek Selvia!

Kodi i Njoftimit: #3131      Data e Njoftimit: 13.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Selvia, Rr. "Haxhi Sina". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me punime teper cilesore dhe shume mire te administruar. Ka siperfaqe 74m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar ne menyre luksoze, i shtruar me parket, dritare te pajisura me grila. Oxhaku ne dhomen e ndenjes i jep akoma me shume vlere apartamentit. Zona mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DH080518-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar