Njoftime.NET

Apartament me qera tek Selvia!

Kodi i Njoftimit: #3110      Data e Njoftimit: 22.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Selvia. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, me hapesira te bollshme, i pajisur me sistem kondicionimi, dritare dopio xham dhe grila. Zona ne te cilen ndodhet eshte ne mes te Tiranes dhe te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ220719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar