Njoftime.NET

Apartament me qera tek Rruga Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #2974      Data e Njoftimit: 04.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 65 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i mirembajtur, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem kondicionimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte e frekuntuar dhe e populluar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AF040519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar