Apartament me qera tek rruga Dervish Hima!

Kodi i Njoftimit: #3195      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Jepet apartament me qera 1+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 ndarje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit dhe eshte i pershtatshem per zyra. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ180919-01
www.homeplus.al
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar