Njoftime.NET

Apartament me qera tek Rr. Mihal Grameno!

Kodi i Njoftimit: #3166      Data e Njoftimit: 07.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Mihal Grameno, prane Tregut Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3 kateshe. Ka siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, me hapesira te bollshme dhe pjesa e oborrit te ofron gjelberim. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ070919-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar