Njoftime.NET

Apartament me qera tek Petro Nini!

Kodi i Njoftimit: #3112      Data e Njoftimit: 24.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 1+1 prane gjimnazit Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar ne menyre moderne, i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme. Zona ne te cilen eshte i lokalizuar eshte mjaft e preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ240719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar