Apartament me qera tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3176      Data e Njoftimit: 13.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Him Kolli ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme, me sistem kondicionimi, dritaret me grila. Zona ne te cilen eshte e pozicionuar te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ120919-02
www.homeplus.al
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar