Njoftime.NET

Apartament me qera tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3165      Data e Njoftimit: 06.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 136 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe i arreduar ne menyre moderne. I pajisur me sistem kondicionimi dhe pjesesrisht i shtruar me parket. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ050919-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar