Njoftime.NET

Apartament me qera tek Myslym Shyri!

Kodi i Njoftimit: #3050      Data e Njoftimit: 08.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 157 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te madhe bashke me ambientin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon me tend. Apartamenti po rimobilohet teresisht per ta bere sa me komode. I lokalizuar ne nje zonat me te qeta dhe te preferuara me akses te lehte me te gjitha zonat e qytetit. Per mos ta humbur kete mundesi mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ070619-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar