Njoftime.NET

Apartament me qera tek Liqeni i Thate!

Kodi i Njoftimit: #3086      Data e Njoftimit: 03.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor shperndares, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne rruge kryesore, ne gjendje shume te mire dhe jepet me qera pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per qetesine dhe lehtesirat e mundshme qe te ofron. Per mos ta humbur kete mundesi na telefononi ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ030719-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar