Njoftime.NET

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik!

Kodi i Njoftimit: #2884      Data e Njoftimit: 04.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Ballkoni lidhe soxhornon me njeren nga dhomat e gjumit ku te ofron pamje mahnitese nga kopshti zoologjik. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret dopio xham dhe grila. Zona ne te cilin eshte pozicionuar eshte e preferuar. Na kontaktoni per viziten ne prone!Id e prones : AZ040419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar