Njoftime.NET

Apartament me qera tek Komuna e Parisit!

Kodi i Njoftimit: #3028      Data e Njoftimit: 25.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 96 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome, mobilimi modern, te gjitha kushtet qe e bejne nje apartament komod. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi nentokesor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ250519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar