Njoftime.NET

Apartament me qera tek Komuna e Parisit!

Kodi i Njoftimit: #2664      Data e Njoftimit: 09.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 105 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne gjendje shume te mire, me pllaka, dritaret jane te pajisura me grila. Zona ne te cilen ndodhet eshte zone e preferuar dhe frekuentuar. I mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre bashkohore. Per me shume detaje si dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : DH071217-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar