Njoftime.NET

Apartament me qera tek Ish-Parku!

Kodi i Njoftimit: #3061      Data e Njoftimit: 12.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek ish-parku autobusave, rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes. Ka siperfaqe prej 124 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet i mobikuar, teper komod dhe me hapesira te bollshme. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi nentoksore. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ110619-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar