Njoftime.NET

Apartament me qera tek Ish Ekspozita!

Kodi i Njoftimit: #3018      Data e Njoftimit: 21.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe hapesira te bollshme me siperfaqe 90 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i ri, ne gjendje te persosur, me te gjitha kushtet dhe teper i rehatshem. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme per te kryer te gjitha punet pa perdorur makinen. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ210519-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar